Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

درباره ما

گروه صنعتی جهان صادرات از سال 1385 جهت توسعه ی محصولات خود مطابق با آخرین استانداردهای جهانی شروع به ساخت ماشین آلات مدرن ، منطبق با تکنولوژی روز دنیا نموده است.این شرکت با تکیه بر نیروی انسانی جوان ، خوش فکر و متخصص کشور توانسته به فناوری و بومی سازی تکنولوژی های صنایع زیر مجموعه خود دست یابد و هرگونه وابستگی به سایر کشورها را قطع نماید و با افتخار یکی از بزرگترین مجتمع های ساخت ماشین آلات صنایع خودروسازی ، نفت ، گاز ، پتروشیمی ، سلولزی ، آرایشی ، بهداشتی، شوینده ، بسته بندی و …. را در کشور پایه ریزی نماید.

واحد طراحی

این واحد با تکیه بر دانش و تخصص نفرات مجرب خود مسئولیت بررسی درخواست مشتری ، طراحی مفهومی ماشین آلات ، طراحی اجزا با استفاده از فرایند های تحلیل اجزایی ماشین ، تحلیل سینماتیکی اجزایی و شبیه سازی فرایند ها را بر عهده دارد. تهیه ی نقشه های اجزایی ، مونتاژی و انفجاری از کل ماشین و همچنین نظارت بر ساخت و مونتاژ ماشین از جمله عملکرد های این واحد می باشد.

این واحد همچنین مسئولیت مهندسی معکوس برخی از ماشین آلات خاص مورد نیاز مشتری را بر عهده داشته و با انجام مراحل اندازه گیری ، نقشه کشی ، تعیین مواد و استاندارد های مربوطه و تعیین خصوصیات مکانیکی و متالوژیکی اجزای ماشین ، مستندات مربوطه را جهت ارائه به واحد ساخت تهیه می نماید.

واحد ساخت و مونتاژ

این واحد پس از دریافت نقشه های ساخت و مونتاژ از واحد طراحی با استفاده از تجهیزات پیشرفته و به کار گیری روش های متنوع تولید ، اقدام به ساخت قطعات و آپشن های مختلف دستگاه نموده و مونتاژ نهایی ماشین را محقق می کند.

واحد کنترل و ابزار دقیق

این واحد با تکیه بر دانش و تخصص مهندسین خبره ی خود مسئولیت طراحی ، برنامه ریزی و اجرای سیستم های کنترلی ، سیستم های برقی و همچنین تهیه ی دیتاشیت ها و انتخاب اجزای کنترلی ماشین آلات را بر عهده دارد.

واحد کنترل کیفی ، تست و راه اندازی

این واحد مسئولیت کنترل کیفی قطعات ، راه اندازی آپشن ها و همچنین نصب و راه اندازی اولیه ی ماسین آلات در محل خریدار را بر عهده دارد.

 

واحد کنترل پروژه

این واحد با هماهنگی سایر واحد ها و با استفاده از روش ها و نرم افزار های مدرن ، وظیفه ی مدیریت پروژه و تعیین زمان بندی دقیق هر کدام از مراحل طراجی ، ساخت و … را بر عهده دارد.

واحد خدمات پس از فروش

پشتیبانی فنی و تامین قطعات از جمله مسئولیت های این واحد در دوران گارانتی می باشد.

 

 

واحد R & D

گروه صنعتی جهان صادرات ماشین با به کارگیری افراد تحصیل کرده و خلاق در واحد R & D ، موجب شکوفایی ایده ها و طرح های نوین و در نتیجه طراحی و ساخت ماشین آلات جدید گشته و از این طریق روز به روز بر کیفیت خطوط تولید و ماشین آلات صنعتی می افزاید.

مهندس محسن سروی

مدیر برنامه ریزی

مهندس علیرضا شریفی

مدیر گروه برق ، کنترل و ابزار دقیق

مهندس نبی الله برزگر

مهندس کیومرث رضوی

مهندس علی مبارک نژاد

مهندس علی فولادی

مدیریت کارخانجات

مهندس محمد فولادی

مدیر عامل

 

مهندس رضا سلحشور

مدیر تولید

توضیحات دلخواه

مهندس ابراهیم روح اللهی

مدیر فروش JSM

مهندس بهنام سر افراز

مدیر گروه مکانیک

مهندس احسان دادگستر

مهندس جواد توکلی

مهندس عطابخشیان

مهندس محمد اصباح

مدیر گروه مونتاژ

مهندس محسن شمس

مهندس رضایی

علی اکبر اکبری

محسنئ خطیری

WordPress Video Lightbox Plugin